Extra werkochtend op 24 mei
Kom tuinieren in buurttuin 'De Ontdekking'
Wekelijks wordt er door vrijwilligers hard gewerkt aan buurttuin ‘De Ontdekking’. Deze vrij toegankelijke tuin voor omwonenden van buurthuis Vliethuis is de afgelopen jaren een prachtige, kleurrijke oase geworden.
Inmiddels zijn er ook fruit- en notenbomen aangeplant en wie weet kan er binnenkort al voor het eerst iets eetbaars geoogst gaan worden. Het samen met andere vrijwilligers deze tuin onderhouden is ontspannend en gezellig. Bovendien is het een leuke mogelijkheid om andere dorpsgenoten te ontmoeten.
Belangstelling?
Je bent (vanaf 13 mei) meer dan welkom op dinsdagen tussen 10.00 en 12.00 uur om samen te tuinieren. Tuinman Edu wijst nieuwkomers met plezier de weg. Uiteraard staat er koffie en thee klaar voor alle tuinmannen en -vrouwen.
Extra werkochtend
Onze tuinvrijwilligers Nicole en Edu zijn alweer flink bezig in de buurttuin. zij genieten er beiden heel erg van om de tuin te verzorgen, maar merken dat ze aan 't begin van het seizoen eigenlijk wat handjes te kort komen. Daarom is er op zaterdagochtend 24 mei van 9.00 - 12.00 uur een extra werkdag in de tuin gepland. Iedereen die ervan houdt om lekker in de aarde te wroeten, te maaien, snoeien of wieden, is van harte welkom. Ook als je maar een uurtje kan. Er is koffie en thee met iets lekkers erbij en onder het toeziend oog van Edu en Nicole kan de tuin dan in één keer goed onderhanden genomen worden.
Meer informatie
- Locatie: Buurthuis Vliethuis, Professor Einsteinlaan 2F, Voorschoten.
- Bel voor meer informatie naar Voorschoten Voor Elkaar: 071 - 561 90 01. E-mailen kan ook via: info@voorschotenvoorelkaar.nl.